ΚΟΙΝΩΝΙΑ
Έκθεση: 30 χρόνια «Γυναικείας Δημιουργίας»
Ξεκίνησε την Πέμπτη ο Μήνας Εκδηλώσεων της ΕΓΕ Σερρών ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ
Ξεκίνησε την Πέμπτη ο Μήνας Εκδηλώσεων της ΕΓΕ Σερρών ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ
![](https://www.serresparatiritis.gr/images/photos/qefbdvdpor.png)
Ξεχείλισε από αγάπη για τον Αύγουστο Κορτώ η αίθουσα του "Εν έργω" το βραδυ της Πέμπτης . Την εκδήλωσε διοργάνωσαν η Ένωση Γυναικών Ελλάδος-Παράρτημα Σερρών με το Βιβλιοπωλείο Μαρνέρη.
"Η παρουσία του κόσμου αυτή τη σχεδόν ανοιξιάτικη βραδιά ξεπέρασε κάθε προσδοκία! θερμές ευχαριστίες σε όλους" ανέφερε μεταξύ άλλων η Πρόεδρος της ΕΓΕ Σερρών Διαμάντω Φραγγεδάκη.
![](https://www.serresparatiritis.gr/images/image/23.png)
![](https://www.serresparatiritis.gr/images/image/23.png)
Τον συντονισμό είχε η δημοσιογράφος και ποιήτρια Χρύσα Ιακώβου.Με την εκδήλωση αυτή ξεκίνησε ο "Μήνας εκδηλώσεων" για την Ένωση Γυναικών Παράρτημα Σερρών, εν όψει της Παγκόσμιας Ημέρας για τη Γυναίκα στις 8 του Μάρτη, όπου θα γίνουν με συνδιοργάνωση, στη Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη τα εγκαίνια της έκθεσης Γυναικείας Δημιουργίας που φέτος συμπληρώνει 30 χρόνια.
![](https://www.serresparatiritis.gr/images/image/561.png)
![](https://www.serresparatiritis.gr/images/image/561.png)
![](https://www.serresparatiritis.gr/images/image/563.png)
ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ :6994436766 ΚΑΙ ΣΤΟ FACE BOOK ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ "ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ"
![](https://www.serresparatiritis.gr/images/image/562.png)
![](https://www.serresparatiritis.gr/images/image/562.png)
#SerresParatiritis