ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Ο Παναγιώτης Δεληγιαννίδης υπέγραψε νέο διετές συμβόλαιο με τον Πανσερραϊκό
Νέο διετές συμβόλαιο, έως το 2026, υπέγραψε με τον Πανσερραϊκό ο Δεληγιαννίδης με την ομάδα των Σερρών να ανακοινώνει τη συμφωνία με τον έμπειρο δεξιό μπακ ο οποίος βρίσκεται ήδη δύο χρόνια στον Πανσερραϊκό.
Νέο διετές συμβόλαιο, έως το 2026, υπέγραψε με τον Πανσερραϊκό ο Δεληγιαννίδης με την ομάδα των Σερρών να ανακοινώνει τη συμφωνία με τον έμπειρο δεξιό μπακ ο οποίος βρίσκεται ήδη δύο χρόνια στον Πανσερραϊκό.
![](https://www.serresparatiritis.gr/images/photos/dgbouxphtb.jpg)
"Η ΠΑΕ Πανσερραϊκός ανακοινώνει την ανανέωση του συμβολαίου του ποδοσφαιριστή Παναγιώτη Δεληγιαννίδη. Ο έμπειρος δεξιός μπακ, μετά από μια εκπληκτική σεζόν, θα φοράει τη φανέλα με το λιοντάρι στο στήθος έως το 2026.
#SerresParatiritis
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
![](https://www.serresparatiritis.gr/images/photos/krlgavawhk.jpg)
Πάει για πρωταθλητή Ευρώπης ο Πανσερραϊκός – Ο χορός των προσφυγών στη Λαμία και το ψαλίδι του Μπάκου στον Ατρόμητο