Το Σάββατο (01/04) ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ - Κινήματος Αλλαγής, Νίκος Ανδρουλάκης, θα βρεθεί στις Σέρρες όπου και θα μιλήσει στο ξενοδοχείο Elpida Resort & Spa στις 19:30. Στην ομιλία του θα αναφερθεί σε όλα τα σημαντικά ζητήματα της πολιτικής επικαιρότητας, στα μεγάλα και σοβαρά προβλήματα του Νομού Σερρών και φυσικά, θα δώσει το στίγμα της στρατηγικής που θα ακολουθήσει το ΠΑΣΟΚ στις επόμενες εθνικές εκλογές.Αναλυτικά το πρόγραμμα της επίσκεψης θα ανακοινωθεί τις επόμενες μέρες.
#SerresParatiritis
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
![](https://www.serresparatiritis.gr/images/photos/tbohcblfvt.jpg)
Σκάνδαλο υποκλοπών: κοινοί στόχοι ΕΥΠ και Predator – Τα ονόματα που παρακολουθούσαν με εντολή Μαξίμου
![](https://www.serresparatiritis.gr/images/photos/lbqomolfby.jpg)
Παύλος Γερουλάνος: Την οικονομία δεν την οδηγούν οι τράπεζες, αλλά η δημιουργική διάθεση όλων των κοινωνικών στρωμάτων